logo_vivero

NOWOŚĆ!

"CONMAR" to prywatna firma odzieżowa założona w 1989 roku. Doskonale znana na rynku odzieżowym przez 21 lat działalności ugruntowała swoja markę i zdobyła zaufanie klientów.


redroy

NOWOŚĆ!

Producent markowyej odzieży męskiej, oferująca najwy ższej jakości odzież męską.


indeks

NOWOŚĆ!

Firma SABAK specjalizuje się w projektowaniu i produkcji męskich okryć wierzchnich, kurtek i płaszczy.

Dzięki własnym i oryginalnym projektom firma uzyskała swoją rozpoznawalną markę SABAK. Produkty nią sygnowane z powodzeniem sprzedawane są w prestiżowych salonach mody męskiej.


logo_dziekanski
Oferta nasza trafia w upodobania kobiet ceniących sobie nie tylko modny wygląd, ale i dobre samopoczucie. Dla modnych pań przygotowaliśmy duży wybór płaszczy i kurtek w różnorodnych fasonach i długościach. Oferta obejmuje również eleganckie, dopasowane kostiumy podkreślające linię kobiecej sylwetki oraz otulające peleryny.

logo_intermoda
- zajmująca się projektowaniem odzieży męskiej i zarządzaniem markami Intermoda oraz Vincent Ray - posiada sieć własnych salonów firmowych działających pod szyldem ?Intermoda?. Odzież pod marką Intermoda dostępna jest w sieci własnych salonów firmowych zlokalizowanych głównie w centrach i galeriach handlowych większych miast Polski, jak również w około 50 sklepach multibrandowych na terenie całej Polski.
Kolekcja Intermoda obejmuje:
1. ubrania klasyczne ? biznesowe;
2. ubrania weekendowe ? casual;
3. ubrania okazjonalne ? na ceremonie ślubne, uroczystości o charakterze wieczorowo ? wizytowym.
Podstawę oferty stanowią garnitury, marynarki, spodnie oraz dzianiny produkcji Intermoda Fashion. Jej uzupełnieniem jest bogaty wybór dodatków znanych marek (Pierre Cardin, Jupiter, Pioneer, Pierre Funnell) ? tj. krawaty, kurtki, płaszcze, spodnie casual. Ostatnio Spółka rozszerzyła kolekcję Intermoda o własne projekty koszul.
logo_jass
Już prawie ćwierć wieku firma zajmuje się kreowaniem eleganckich kolekcji odzieży damskiej. Dominujące elementy to płaszcze, kostiumy, spodniumy i żakiety.
logo_kastor
Marka KASTOR funkcjonuje na rynku od 15 lat, natomiast doświadczenie Naszej firmy w branży odzieżowej sięga roku 1964. Od początku istnienia firma zajmuje czołową pozycję w produkcji i sprzedaży koszul męskich i konfekcji damskiej.
logo_menbur
Producent eleganckiego ubuwia damskiego oraz torebek.
logo_green
Oferta skierowana do kobiet młodych, kreatywnych, ceniących sobie komfort i wygodę,
logo_roy
Producent markowyej odzieży męskiej. Firma z wieloletnią tradycją oferująca najwy ższej jakości odzież męską.
logo_echo
Producent odzieży dla aktywnych, młodych duchem kobiet. Tworzy modę zgodną z aktualnymi trendami ze światowych wybiegów.
logo_seidensticker
Światowej klasy producent koszul męskich.

logo_willsoor
Firma Willsoor to producent koszul, swetrów i krawatów. To co wyróznia produkty Willsoor to ekskluzywne dodatki, detale oraz gwarancja jakości.
logo_warmia
"Warmia" jest firmą, która od blisko 50 lat specjalizuje się w konfekcjonowaniu okryć damskich i męskich, pozostając wiodącym producentem odzieży w Polsce. Podstawowymi produktami firmy są damskie i męskie płaszcze oraz kurtki, a także garnitury, marynarki i spodnie męskie.

logo_bytom

Firma Bytom, w oparciu o 60-letnie doświadczenie połączone z nowoczesną technologią, specjalizuje się głównie w produkcji wysokiej jakości odzieży męskiej o klasycznej linii. Jakość produktów Bytomia (garnitury, marynarki i spodnie męskie), oprócz wykonania, to również starannie dobrane tkaniny, importowane z najlepszych fabryk takich jak Zignone, Vitale Barberis Canonico, Guabello, Marzotto.

logo_veramoni
to nazwa firmy i promowanej przez nią marki odzieżowej.
Całkiem niedawno Vera Moni była synonimem białej damskiej koszuli. Dziś dzięki pracy zespołu projektantów to komplementarna oferta dla nowoczesnej, dynamicznej ale z drugiej strony wrażliwej i romantycznej kobiety. Ubrania Vera Moni to wysublimowana prostota
i delikatny urok.

ZAPRASZAMY

Galeria STYL
ul. Partyzancka 12, Ostrów Wlkp.

tel. 062 735 13 43
fax 062 738 76 13
email: galeria@galeriastyl.com